350 Kombi 2.0 TDCi 2WD , Handikappsbuss
“A Ford Transit from 2017 with automatic and diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and adjustable air suspension. The car does not need to be inspected until May next year.”
Motor går ojämnt samt dör när man gasar, Måste hämtas på transport
Varnar för slitna bromsbelägg
Spricka vindruta utanför synfält
Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej, Säten saknas
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: Handikappsbuss
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
Luftfjädring (justerbar)
7215564