Kombi 310 2.0 TDCi FWD, Reparationsobjekt
“A Ford Transit from 2017 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Motor går runt mindre än ett varv innan strömmen stängs av helt
Spricka vindruta utanför synfält, Strålkastare vänster kondens, Bilens elsystem stängs av sporadiskt och startar inte igen på en stund, 16st extrahjul medföljer, 8 st dubbade samt 8st sommardäck i okej skick, Luftfjädring står i botten, osäker funktion
Stenskott vindruta i synfält, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Flertal stenskott
Invändigt några repor, fläckar och märken, Sliten inredning
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Equipment packages: Reparationsobjekt
7214286