Fiat Doblo
Cargo 1.6 MJT
“A Fiat Doblo from 2020 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and towbar.”
Lock till vätskebehållare saknas
Ojämn bromsverkan, bromsprov, Broms höger fram, anliggande, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytasBroms tar långt ner
Elhiss vänster fram missljud, Elhiss höger fram missljud, Elhiss vänster fram, kärvar, Elhiss höger fram, kärvar, Strålkastare höger otillräcklig ljusbild, Spricka vindruta utanför synfält, Drivknut höger fram glapp, Drivknut vänster fram glapp, Ac fungerar men kyler dåligt, Positionsljus vänster bak ur funktion.Lastutrymme låses upp av knapp på förardörren.Varnar för parkeringshjälp ej tillgänglig
Emblem fram, skadat, Flertal stenskott stötfångare fram, Lackskada på stötfångare fram, Reg-skylt skadad, Buckla motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Mindre repa framdörr vänster, Mindre buckla vänster bakskärm, Mindre repa vänster bakskärm, repa vänster taksida, Buckla vänster tröskel, Lackskada stötfångare bak, Repa höger bakskärm, Lackskada höger bakskärm, Repa höger taksida, Repa höger bakdörr, Repa höger framdörr, Bucklor baklucka, Repor baklucka, Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal bucklor/dörruppslagDörrstopp högra bakdörren saknas
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Panel insida baklucka, skada, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Repa på inredningsdetalj, Handbromsspak är sliten, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram, Spår av tidigare utrustning, Sliten inredning
5 mm
7 mm
6 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7219544