Fiat 500X
1.6 E-torq, Pop
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-09-30 Brister: 2 KRÄNGNINGSHÄMMARE (5.3.1) FRAM HÖGER FASTSÄTTNING GLAPP Anmärkningar: 2 X HALVLJUS (4.1.1) FRAM VÄNSTER UR FUNKTION (EN) 2 X VINDRUTETORKARE (3.4) FRAM RENGÖRINGSEFFEKT OTILLRÄCKLIG
Bromsskivor bak rostskadade
Halvljus vänster ur funktion, Krängningshämmare fram höger glapp, Missljud framvagn ej lokaliserat
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta, Centrumkåpa saknas
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
3 mm
2 mm
2 mm
2 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Equipment packages: Pop
7212845