Fiat 500
Hybrid
Hjulvibrationer, Strålkastare vänster kondens
FĂĄtal lackskador, Flertal stenskott och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
7214787