Citroen Jumpy
III 2.0 BlueHDI Skåp, L2
“Citroen Jumpy with a strong diesel-engine with 177hp. Equipped with among other rear camera and towbar.”
Oljeläckage
Bromsbelägg fram, slitna, , Bromsbelägg bak, slitna
Servicelampa lyser, Påfyllning Adbluelampan lyser, Spricka vindruta i synfält
Karosskada höger bakskärm, Karosskada höger bakdörr, Fåtal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Fåtal stenskott, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor
Inredningsdetalj, trasig, Ratten är sliten
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Equipment packages: L2
Dödavinkelvarnare
Elektroniskt säkerhetssystem som signalerar om det finns hinder i dödavinkeln. Kallas även BLIS
7210760