BMW 4-serien
428i Cabriolet, F33, M Sport
“BMW 4-serien with a powerful engine with 245hp. Equipped with for instance GPS and assist system.”
Servicelampa lyser
2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Ytrost motorhuv, Linjepassning motorhuv, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel ytligt Slitage fram höger, Klädsel sliten fram vänster
6 mm
2 mm
6 mm
2 mm
19" Aluminium rim
Equipment packages: M Sport
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
LED-strĂĄlkastare
StrĂĄlkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka frĂĄn start
7218972