BMW 3-serien
325i Sedan, E90
“BMW 3-serien with a powerful engine with 218hp. Equipped with for instance towbar.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Isoleringsmatta under huv fastsättning lös, Oljeläckage, Motorlampan lyser, Skramlande ljud i motorrum, Motor går ojämt, Ojämn tomgång, Över 3000rpm så kommer det visslande ljud ifrån motorutrymmet, oklart vart exakt ifrån motorutrymmet det kommer ifrån
Vibrerar vid inbromsning, Vibrerar i hela bilen vid inbromsning
Dragkrok demonterbar kärvar, montering osäker fastsättning, Bilen är sänkt med sänkningssats, Avgassystem modifierat, Avgassystem läckage, Stolsvärme förarplats, ur funktion
Gummilist skadad vänster framdörr, Flertal repor och stenskott, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, bucklor och dörruppslag, Plastkåpa under bil skadad, Foliering på dörrlistorna som har släppt, Ny vindruta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Lösa inredningsdetaljer, Spår av tidigare utrustning
7 mm
4 mm
7 mm
4 mm
7203165