Reduced price
170 000 SEK
Audi A6
2.0 TDI Avant, Sports Edition
“Audi A6 with a strong diesel-engine with 190hp. Equipped with among other keyless start-system and towbar.”
Avgassystem klämma skadat
Påfyllning Adbluelampan lyser, Drivknutsdamask skadad HF, Bakrutespolare läckage
Vindruta sliten, Ytrost tak, Flertal lackskador, stenskot och repor, Plastkåpa under bil skadad
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Innertak, repor, Knappen till höj/sänk volymen kärvar
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Equipment packages: Sports Edition
Infällbar dragkrok
7215326