Audi A1
1.0 TFSI Sportback, Proline
“A Audi A1 from 2017 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Flipp” funktionen på ena nyckeln är trasig, Service inom kort
Antennspröt skadat, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal stenskott och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Dåligt tonade rutor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Equipment packages: Proline
7219122