REKO Trailer FF 4910
Släpvagn med tippfunktion
Our vehicle technicians have tested the trailer on more than 170 points and noted both approved points and eventual remarks. This gives you a good and fair picture of the trailer. Read more about the test.
Bromsljus, ur funktion. OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07: 2: STOPPLYKTA (4.3) BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA) Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Reflex, bak vänster saknas, Reflex, fram höger saknas, Lyktglas, bak höger, skadat, Lyktglas, bak vänster, skadat, Släpet har flera bucklor, stenskott och repor runt om, OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07:, 2X: SIDOMARKERINGSREFLEX (4.8) BÅDA SIDOR SAKNAS (DELVIS), Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor
8 mm
8 mm
13" Metal rim
7203589